מדבקות אלו המבוססות על רפואה יפנית מסורתית – יגרמו לשינוי בחייך!

| | יוסף סרלין

 

אחד מהעובדים הטובים ביותר שלנו, קרלוס (שם בדוי לשמירת זהותו) עבד איתנו מעל עשר שנים עד שיום אחד החל להאט את תפקודו בלי שום סיבה הנראית לעין.

הוא היה עמית טוב, היתה לו קריירה מקצועית מוצלחת ומערכת יחסים נהדרת עם שאר עמיתיו, אך כל זאת החל להשתנות, בעקבות בעיה איומה.

יום אחד, קרלוס החל להתרחק, הוא נראה לחוץ, סבל מחרדה, וסימנים המצביעים על כך החלו להופיע אצלו: שיער אפור, אקנה וכאבי גב חזקים. תופעות הלוואי של התמסרותו החלו לגבות את המחיר.

קרלוס ניסה במשך חודשיים להתאושש, אך דבר לא השתנה. לבסוף, מכיוון שתמיד גילה עניין ברפואה יפנית מסורתית, החליט לנסות אותה. הוא נסע ליפן ושוחח עם מספר רופאים מקומיים. ומה שקרה היה מדהים!

שפר את הגוף והנפש באמצעות פתרון יפני טבעי זה!

אחד הרופאים המקומיים (חקלאי לשעבר) אמר לקרלוס שהוא קיבל את הרושם שגופו מתריע על עודף רעלים והמליץ על מדבקות שהוא עצמו הכין והיו מיוחדות עבור הרגליים.

המדבקות נעשו מצמחי מרפא שונים: תרופה בת מאות שנים בה השתמשו היפנים לייצוב זרימת הדם בכפות הרגליים, ועזרו להפחית את הרעלים שהצטברו בהן.

למחרת בבוקר, כשקרלוס קם והסיר את המדבקות, הן היו מוכתמות בצבע שחור כהה. היה זה מוזר מכיוון שכפות רגליו היו נקיות מאחר ושטף אותן בלילה הקודם וזה לא היה לכלוך. כך נמשך הדבר שבוע נוסף וכל יום שעבר, המדבקות נראו פחות ופחות שחורות ונראה היה כי האפרת השיער פסקה. יתרה מכך, הקימה מהמיטה נעשתה קלה יותר: כאבי הגב פחתו.

קרלוס החליט להביא את סוד התרופה היפנית המסורתית לארצות הברית ולקרוא להZen Detox Foot Patches [מדבקות לניקוי רעלים]. כעת, הן הגיעו לארצנו!

מהןZen Detox Foot Patches – מדבקות לניקוי רעלים ולמה הן מיועדות?

– מדבקות לניקוי רעלים מסייעות לסילוק רעלים באמצעות נקודות הדיקור הקיימות בכפות הרגליים. מדבקות אלו מציעות שיטה מעשית ובריאה לסילוק רעלים מהגוף, ומתוך כך ליהנות מחיים שלווים ומאושרים יותר.

הן משפרות את איכות השינה ומקלות על העייפות. כתוצאה מהשימוש בהן הן יכולות גם לסייע בשיפור המערכת החיסונית, להוריד לחץ דם ולהקל על כאבי מפרקים ושרירים.

בנוסף, מדבקות אלו מסייעות בשיפור זרימת הדם. כאשר זרימת הדם אינה טובה מופיעים תסמינים כמו ידיים ורגליים קרות, התכווצויות, עייפות, רגליים כואבות … אם יש לך תסמינים אלו, תחוש הקלה באמצעות Zen Detox Foot Patches – מדבקות לניקוי רעלים.

הגיע הזמן להילחם ממתחים, חרדות, כאבי שרירים ובעיות רבות אחרות!

קרלוס הפיץ מאות דגימות בין מכריו, ואלו שניסו אותן, חזרו שוב ושוב וביקשו עוד מדבקות.Zen Detox Foot Patches – מדבקות לניקוי רעלים זמינות כעת לכולם!

על מנת שתהליך הייצור יהיה זהה לזה שנלמד ביפן, צמחי המרפא נאספים, מיובשים ונארזים בכפר ביפן.

המדבקה מונחת על החלק התחתון של כף הרגל והחומרים הטבעיים “עובדים” ומוציאים רעלים בזמן שאנחנו ישנים. למחרת, לאחר הנחת המדבקה על כף הרגל, נוכל לראות חלק מהחומר ש”נשאב” החוצה. התוצאות מפתיעות את כולם.

100% רכיבים טבעיים ויתרונות גדולים

תמצית עלי שסק: מעודדת הפרשת נוזלי גוף ובעלת תכונות נגד שיעול, כיוח ונוגדות בחילה. מאחוריה 3,000 שנות היסטוריה בטיפולים יפניים מסורתיים. בהודו היא נקראת מלך העשבים.

ויטמין C: נוגד חמצון רב עוצמה המשפר את חסינותך.

תמצית חומץ במבוק: תומכת בעיכול, מסלקת ריחות רעים, משפרת את בריאות המעיים.

דקסטרין: תוסף סיבים הפועל לתמיכה בהשפעות המרכיבים האחרים.

תמצית חומץ עץ: מכונה גם חומץ עץ אנטי-בקטריאלי המבטל ריחות רעים. סופג לחות וזיעה ופסולת מטבולית מהנקבוביות.

הוטוניה לבובה: צמח זה ידוע בתכונות האנטי-שומניות, האנטי-ויראליות והאנטי-בקטריאליות שלו, בנוסף, הוא מסייע “בהצערת” הגוף.

טורמלין: מינרל יקר המשפר את תהליך ניקוי הרעלים המשמש לחיזוק הכליות והכבד.

מה אנשים אומרים עלZen Detox Foot Patches – מדבקות לניקוי רעלים

בדרך כלל אני לא כותב חוות דעת על מוצר כלשהו, אבל כאן מדובר בדבר שהרשים אותי. סבלתי מכאבי גב במשך שבועות, סבלתי מצוואר וכתפיים נוקשים, עד כדי סחרחורת! חבר המליץ לי על המדבקות האלה ולאחר מספר ימים של שימוש בהן, הכאב נעלם. למען האמת, לפני שקניתי אותן לא חשבתי שזה יעבוד, אבל בסופו של דבר הסקרנות גברה עלי והחלטתי לנסות. אני כל כך שמח שעשיתי זאת!

משלוח מהיר מאוד והמוצר באיכות טובה ביותר. בעבר קניתי מוצרים אחרים, שהדיפו ריח, אבל אלו כמעט ואינן נודפות ריח, רק קצת, אבל זה נורמלי עם המרכיבים שהיא מכילה. המחיר והאיכות כל כך טובים, שזו ההזמנה השנייה שלי שעשיתי לאחרונה ובוודאי שלא תיהיה האחרונה. מומלץ מאוד.

קניתי אותן להורי המבוגרים שסובלים מבעיות בשרירים! ברגע שגיליתי אותן החלטתי לקנות כמה כאלו וכשניסיתי אותן, קניתי עוד שתי קופסאות להורי. יש להורי בעיות במחזור הדם ומאז שניסו אותן הם אומרים לי שהן מקלות על כאבי מפרקים ושרירים. כמו כן מספרים לי (מה שקורה גם אצלי) שהם ישנים כעת הרבה יותר טוב. מומלץ ב- 100%!

הבחירה הטובה ביותר בשוק

יתרונות עיקריים:

1️⃣ סוד הבריאות והאושר: עייף? לחוץ? מותש? אלה רק חלק מההשלכות החיים המודרניים העמוסים שאנו מנהלים. בעזרת המדבקות הללו תוכל להפחית רעלים ולשפר את בריאותך הגופנית והנפשית גם יחד.
2️⃣ רפואה מסורתית יפנית מאוד קלה לשימוש: צרף את המדבקות שנעשו באמצעות עשבי תיבול טבעיים ואורגניים לחלוטין לכפות הרגליים והמתן מספר שעות עד להסרת הרעלים. זה מעולם לא היה פשוט כל כך!
3️⃣ הן תוקפות את שורש הכאבים והבעיות הנובעים ממתח וחרדה … מדבקות אלו מסייעות בהקלה על כפות הרגליים על ידי הסרת העייפות והמתח מהן.
4️⃣ מדבקות אלו מסייעות גם בשיפור זרימת הדם. כאשר זרימת הדם אינה טובה, מופיעים תסמינים כמו ידיים ורגליים קרות, התכווצויות, עייפות, רגליים כואבות …

 


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.