ראה למה חברת החשמל חוששת מהמכשיר פורץ הדרך הזה שמקטין עד 90% את חשבון החשמל שלך

| | ג’ק אוונס

זהו לא סוד שמחירי החשמל עולים בהתמדה בכל שנה, אך הודות לטכנולוגיה החדשה הזו בהשראת ניקולה טסלה, הצרכנים יכולים לחסוך מאות ואף אלפי שקלים מדי שנה בחשבונות החשמל שלהם.

רק השנה, מחקר חדש מצא כי רוב האמריקאים משלמים יותר ממה שהם צריכים עבור חשמל בסכום עתק של 27.6 מיליארד דולר בשנה.

ניכר מאוד שיש לאמריקאים משבר אנרגיה – מחסור באנרגיה מצד המחוקקים ומנציבות השירות הציבורי בנוגע לתיקון העסק של מכירת חשמל במחיר מופקע לצרכנים.

שני הצדדים מכסים זה על זה כדי לא לעשות כלום. רק השנה, ועדת השירות הציבורי שלחה למחוקקים דיווח על מערכת החשמל המדהימה והפנטסטית עליה היא מפקחת. האם יש בעיה? הם בהחלט לא מצאו אחת.

מחוקקים שמקבלים את הדו”ח מהרגולטורים במדינה יכולים לומר, “הכל בסדר. אנחנו לא צריכים לבצע שינויים. ”

המחוקקים מסרבים לייצר חשבון חשמל שנועד לסיים את נוהלי השיווק המתעתעים בהם משמשת חברת החשמל כדי לקצור רווחים אדירים מדי שנה.

המערכת נותרה מופע אימים של בלבול, כפילויות וסיבוכים מיותרים. אין שום סיבה שחברת החשמל תעשה רווח על גבי הרגולטורים והצרכנים, אבל היא עושה זאת שוב ושוב.

אם אתה מסתכל על תיאורים של יותר מ -300 תוכניות חשמל של 55 חברות, אתה רואה ערבוביה של שפת ג’יבריש, תנאים ואותיות קטנות – שהעיניים יתקשו לקרוא. ולא תגלה מה המחיר המדויק שאתה צריך לשלם עד שהחשבון יגיע.

למה זה משנה? הכפילות הזו מובילה לכך שאתה משלם יותר.

חברת החשמל גם מתבלבלת בין קונים לתמחור מדורג – מחירים שונים עבור רמות שימוש שונות – אך הן דואגות שהמחירים הנמוכים ביותר יופיעו מוקדם בתוצאות החיפוש.

אז, בקצרה, חברת החשמל מבלבלת את הלקוחות, וכל עוד לא יטפלו בזה היא תמשיך עם זה.

אבל המלחמה לא אבודה עבור הצרכן הרגיל. למרבה המזל, טכנולוגיה חכמה וחדשה יכולה לעזור לצרכן הממוצע להפחית את חשבונות החשמל שלו עד 90% בחודש לאחר החודש הראשון >>>

חברת סטארטאפ גרמנית המציאה גאדג’ט חדשני וזול שעוזר לכם לא רק להוריד את חשבון החשמל, אלא גם להגדיל את תוחלת החיים של מכשירי חשמל ביתיים יקרים. תוך חודש בלבד המכשיר יחזיר את עלותו.

מהו המכשיר הזה?

הוא נקרא Uber Watts והטכנולוגיה שלו נוצרה במקור על ידי לא אחר מאשר הממציא הסרבי-אמריקאי האגדי, מהנדס החשמל, המהנדס המכני והממציא העתידני, ניקולה טסלה.

בתחילה הוא הוסתר מהציבור הרחב מכיוון שהוא הציע למשפחות ממוצעות אפשרות לחסוך בעלויות החשמל החודשיות שלהם. Uber Watts הינה יחידת פלאג-אין קטנה, קומפקטית, משתלמת ונוחה לשימוש, שמונעת כניסה מיותרת של חשמל אל כבלים חשמליים ומונעת עומס יתר על הרשת.

Uber Watts היא הסיוט הגרוע ביותר של חברת החשמל שלכם. הם ניסו להסתיר את Uber Watts מהצרכנים ואף אסרו על מכירתה בחנויות קמעונאיות.

חברת החשמל מאוימת על ידי המכשיר הזה והפוטנציאל שלו להוריד לה את הרווחים.

עם זאת, בזכות האינטרנט, הסוד יצא החוצה, וכל האנשים קוצרים את הפירות של צריכת חשמל פחותה באופן כללי, והורדת החשמל המשומש על ידי מכשירי חשמל ביתיים בפרט.

הבונוס? הבלנדר הסטנדרטי, המיקרוגל, הוואקום או כל מכשיר ביתי אחר עשויים להחזיק מעמד זמן רב יותר.

בעיקרו של דבר, Uber Watts מאפשר לך לחסוך עד 47% בחשבון החשמל שלך. זהו חיסכון משמעותי ופשוט להבין מדוע חברת החשמל רוצה שהמכשיר הזה יישאר מוסתר מהצרכנים.

לא ניתן להשוות את היתרונות של Uber Watts לשום דבר אחר, וחוקרים משוכנעים כי המכשיר הזה יכול להביא לקץ חשבונות החשמל הגבוהים שיכולים להכביר על השכר הממוצע.

בתחילה מדענים בזבזו חודשים רבים בניסיון להוכיח כי יעילות המכשיר ירודה, אך מחקרים אלה מוכיחים כעת כי Uber Watts צריך להיות מכשיר נפוץ בכל בית.

איך המכשיר עובד?

קל להפעיל אותו, פשוט חבר אותו לשקע הקרוב ביותר לתיבת המפסק שלך. זה כל מה שאתה צריך לעשות, לאחר שתחבר אותו, הנורית הירוקה תדלק ותציין כי המכשיר דולק ופועל.

אם הבית שלך גדול, כדאי למקם יחידה אחת קרוב לתיבת המפסק ועוד אחת רחוקה ככל האפשר ממנה. זה מאוד פשוט. המכשיר מתאים גם לבתים סטנדרטיים וגם לדירות המחוברות לרשת חשמל.

לאחר שתחבר אותו, Uber Watts יתחיל לעבוד. תוך 3-4 שבועות (תלוי בגודל הבית), הוא יתחיל להשתמש ביעילות בחשמל שלך, תוך שהוא יאפשר לך לקצור את הפירות של מחזור חיים חזק יותר של מכשירי חשמל ביתיים. תוך זמן קצר בלבד, אתה תרוויח את הכסף שהשקעת ברכישה הראשונית.

מכשירי חשמל תמיד צורכים יותר חשמל ממה שהם זקוקים להפעלה, בגלל חוסר יעילות והפרעות רעש בגלי החשמל.

Uber Watts מפחית את הרעש הזה ולכן מקטין את כמות החשמל המבוזבזת. זה לא משנה את מה שהמונה קורא או גונב חשמל נוסף ממקום כל שהוא, אלא פשוט משתמש בחשמל בצורה יעילה יותר, ולכן הוא זקוק לפחות ממנו.

האם חברות החשמל יכולות לעצור את המכשיר?

כעת, כשאתה יודע את האמת – שחברת חשמל מחייבת יותר ממה שהיא אמורה את לקוחותיה – עליך לדעת גם את האמת השנייה (כמעט אף אחד לא מכיר אותה): החשמל של חברת החשמל גורם לעומס יתר על מעגלי החשמל ומקצר את תוחלת החיים של מכשירי החשמל היקרים שלכך.

אז אתה תפסיד יותר מסתם כסף. כאשר Uber Watts התגלה בגרמניה, חברות חשמל הוציאו מיליונים (ככל הנראה אלו הכספים שלך משנים של תשלום יתר) כדי למנוע מהמוצר להגיע למדפי החנויות.

זה יגרום לכך שחברות החשמל ירוויחו פחות, ולכן היה חשוב להן להרחיק את המכשיר מעיני הציבור.

עם זאת, החוקיות המפוקפקת של מהלך כזה עצרה את זה, וכעת קרוב ל -150,000 משקי בית ברחבי העולם מקבלים חשבונות חשמל נמוכים יותר, הכל בגלל מכשיר פלאג-אין לא בולט.

האם המכשיר הזה חוקי?

Uber Watts חוקי ב- 100%; אין לך סיכון חוקי אם אתה קונה את המכשיר המצוין הזה לחיסכון בחשמל כי במילים פשוטות, אתה לא עובר על שום חוקים.

כמובן שחברות חשמל אינן מרוצות מהמצב, ולכן הן מנסות בכל כוחן להסתיר את Uber Watts מעיני הציבור.

כמה זה יעלה לי?

אתה בטח חושב, בהתחשב במה שהטכנולוגיה הזו יכולה לעשות, שהמכשיר כנראה יעלה המון. לא נכון! Uber Watts נמצא במבצע כרגע. אתה יכול לקבל 50% הנחה עד סוף השבוע!

ודא שאתה מקבל את המכשיר שלך כל עוד אתה יכול, עקב תשומת לב תקשורתית לאחרונה ולחץ גובר מצד חברות החשמל, הגאדג’טים הקטנים והשימושיים האלה עשויים להפוך לקשים מאוד למציאה בעתיד הקרוב.

תפחית את עלויות החשמל שלך

כעת, לאחר שלמדנו על ההמצאה המבריקה הזו, אנו שמחים לבשר כי החברה אפשרה לנו לתת הנחה מיוחדת לכל קוראינו. כדי לקבל את התמחור המוזל המיוחד שלך כל שעליך לעשות הוא לבצע את שלושת השלבים הבאים:

1️⃣: לחץ כאן להזמנת ה- Uber Watts שלך עוד היום כדי לנצל את ההנחה המיוחדת לזמן מוגבל.
2️⃣: כשאתה מקבל אותו, פתח את החבילה וחבר אותו לקיר שלך.
3️⃣: לאחר שתחבר אותו לחשמל, תן למכשיר קצת זמן, והוא יתחיל לייעל את צריכת החשמל שלך.

והנה טיפ: Uber Watts הוא מתנה נהדרת מכיוון שהוא תחסוך לכל מי שיקבל אותו המון כסף!

לחץ למטה לבדיקת הזמינות לקבל 50% הנחה

ברגע שאתה מזמין, כל שעליך לעשות הוא לחבר אותו לחשמל ולהתחיל לחסוך בעלויות החשמל! זה באמת כזה פשוט!