אם היו אומרים לי שארד 12 קילו כל כך מהר, בחיים לא הייתי מאמינה.

| | יוסף סרלין

התוצאות עלולות להשתנות מאדם לאדם

אם אתם קוראים, כנראה גם אתם רוצים לרדת במשקל ומחפשים שיטה שעובדת באמת.
עד לא מזמן גם אני הייתי בדיוק באותו מצב.
לכן אני רוצה לספר לכם איך ירדתי 12 קילו, ובמהירות.
קוראים לי פילאר ואני בת 51. בשנים האחרונות עליתי במשקל, והמצב החמיר כשהגעתי לגיל המעבר.
המכנסיים הישנים כבר לא עלו עליי, והייתי צריכה לקנות בגדים במידה XL. שנאתי להביט במראה כי הרגשתי שאני ממש לא רוצה להיות האישה שנשקפה אליי. וכמובן, קינאתי בנשים בנות גילי עם גוף חטוב ומושלם.
גם בעלי כבר לא הביט בי כמו פעם, ושאלתי את עצמי אם הוא בכלל עוד נמשך אליי. למרות שניסיתי לטפח את עצמי, אף פעם לא באמת הייתי מרוצה מאיך שהבגדים נראו עליי: הבטן בלטה, ואי אפשר היה להסתיר את ריכוזי השומן.
לבסוף הבנתי שאני חייבת לעשות משהו, והתחלתי בדיאטה. אמנם בתקופה הראשונה הקפדתי על כל ביס, אבל מהר מאד התקשיתי לעמוד בתפריט הקשוח שהגביל אותי גם בכמויות וגם בסוגי המאכלים שיכולתי לאכול. זה כל כך דיכא אותי, עד שבסופו של דבר התפתיתי להתנחם במתוקים. ניסיתי גם להירשם למכון כושר אבל גם שם לא התמדתי, כי פשוט לא ראיתי תוצאות. בקיצור, התייאשתי.

50% הנחה לתקופה מוגבלת!

התגלית ששינתה לי את הגוף ואת החיים!
התוצאות עלולות להשתנות מאדם לאדם

יום אחד נפגשתי עם מריה, חברה ותיקה שלא ראיתי לפחות שנה. “וואו, כמה היא רזתה”, חשבתי לעצמי כשראיתי אותה. לא יכולתי שלא לשאול אותה איך היא עשתה את זה.

דלגאפיד“, היתה התשובה. היא הסבירה לי שמדבקת ההרזייה הזו פותחה תוך שימוש בנוסחה מהפכנית לשריפת שומנים מהירה. אני חשבתי שאולי מדובר בעוד מוצר חדש שמבטיח הרים וגבעות ולא באמת עובד, אבל מריה סיפרה שירדה במשקל בזכות המוצר החדשני.

כשהגעתי הביתה חיפשתי מידע באינטרנט על מדבקת ההרזייה  דלגאפיד. גיליתי שמדובר במוצר המוביל במכירות בספרד, שממנו נמכרו כבר מעל 200.000 יחידות רק בחודש האחרון.

החלטתי לנסות. הרי לא היה לי יותר מדי מה להפסיד: אם כל כך הרבה אנשים הצליחו לרזות, מה אכפת לי לתת צ’אנס לדלגאפיד?

תוך חודשיים ירדתי 12 קילו. עדיין קשה לי להאמין שיש לי כזה גוף! עברתי ממידה XL למידה M והצלחתי להיפטר מהצמיגים!

בעלי מחמיא לי כל הזמן, ובאמת שכבר הרבה מאד זמן לא שמעתי ממנו מחמאות כאלו. אני מרשה לעצמי ללבוש בגדים בגזרות צמודות ואני מאושרת מהמותניים הצרות שלי. מעולם לא הרגשתי כל כך מושכת!

הזמינו חבילת מדבקות עכשיו!

איך עובד דלגאפיד?

המדבקות פותחו על ידי צוות מומחי בריאות, שהצליח ליצור נוסחה יעילה לשריפת שומנים מבלי לגרום לנזקים בריאותיים.

השימוש בדלגאפיד אינו גורם לתופעות לוואי כלשהן, בניגוד לתרופות ההרזייה ולשיטות אחרות לירידה במשקל. הנוסחה מבוססת על חומרים טבעיים – כגון קפאין, הממריץ את חילוף החומרים ומגביר את קצב שריפת הקלוריות.

אני חייבת לציין שהתוצאות המהירות נתנו לי דחיפה ומוטיבציה לעשות שינויים בסגנון החיים שלי, לצאת להליכות פעמיים או שלוש בשבוע ולהגביל את צריכת המתוקים. הבנתי שלא צריך לאכול פחות, אלא פשוט לאכול אחרת.

מה שבטוח הוא שבלי דלגאפיד בחיים לא הייתי מצליחה להגיע לתוצאות האלו. זה ממש לא פשוט לרדת במשקל בגילי. הגוף כבר לא מגיב כמו פעם. אבל המדבקה הפלאית הזאת פעלה על גופי ממש כמו שאיבת שומן- ללא ניתוח!

המדבקות אמנם מיועדות לשימוש על הבטן, אפשר להשתמש בהן גם באזורים אחרים. כך אני עשיתי: הדבקתי אותן גם על הירכיים ועל האגן. והנה, כעת יש לי בטן שטוחה וגזרה חטובה מתמיד.

כמו שאפשר להבין, דלגאפיד שינה לי לא רק את הגוף, אלא גם את החיים. אין מה להשוות בין התחושה שלי כעת לאיך שהרגשתי לפני השינוי: אני מרגישה מושכת, בטוחה בעצמי וסקסית. אני מצטערת שלא גיליתי את המדבקה לפני שנים!

היכן ניתן להשיג את מדבקת ההרזייה דלגאפיד?

אני הזמנתי את המדבקות כאן, באתר הרשמי.

המדבקות הגיעו מהר מהמצופה ובמצב מעולה, כך שאין לי תלונות.

הבעיה היחידה היתה, שכאשר ניסיתי לרכוש עוד מדבקות דלגאפיד הן כבר אזלו מהמלאי, וזה קרה כמה פעמים. עכשיו הן חזרו להיות זמינות, והן מוצעות כעת במבצע של 50% הנחה. אני הלכתי על בטוח, וכבר הזמנתי לי כמה חבילות, שיהיה.

נצלו את המבצע המוגבל בזמן והזמינו את המדבקות ב-50% הנחה!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.