מדוע כולם מדברים על השעון החכם החדש הזה? תוכנת המעקב שלו אחר בריאותך –  פשוט נפלאות.

| | יוסף סרלין

עד לאחרונה, ענף השעונים הדיגיטליים היה מורכב משלוש חברות גדולות, ומפאת התחרות הדלה בענף, היו הן אלו שקבעו את המחירים במשך שנים. כיום, חברת טכנולוגיה המתמחה בייצור שעונים דיגיטליים עושה את צעדיה אל עבר השוק במטרה לשנות את הדפוסים הקיימים בענף.

חברתOmni Watch [לויאל וואטצ’], בשיתוף עם כמה מיצרני השעונים העיקריים בשוק, מצאו דרך להציע מוצר בעל תכונות טובות יותר מאלו שהחברות המתחרות מציעות, ובמחיר נמוך בהרבה.

מה הופך אתOmni Watch לכזה פופולרי?

הסוד הגדול נמצא בלייזר הירוק שלו. באפשרותו למדוד לחץ דם, רמת החמצן בדם, קצב הלב, מספר פעימות הלב בדקה ואף לבצע בדיקת אק”ג. ולבצע את כל זה בזמן אמת.

ביצוע מעקב אחר הפעילות החשמלית של שריר הלב שלך דרך השעון? בהחלט!


על מה אנחנו מדברים?

אנשי המקצוע העומדים מאחורי החברה של Omni Watch הינם מומחים בתחומי הבריאות והטכנולוגיה. רק האיחוד בין התחומים אפשר את פיתוח השעון החכם הזה. ניתן להבחין באיכותו מהרגע שעונדים אותו. זהו שעון בעל עמידות – תכונה נדירה בימינו. המעטפת העשויה אלומיניום מחוזק וזכוכית מסך המגע, בהיותה מחוסמת, מבטיחים שהשעון לא ישבר בשום אופן.

אם כן, מה השעון החכם הזה באמת יכול לעשות? ביכולתו לעשות את אותם הדברים כמו רוב השעונים החכמים: לענות לשיחות, לנטר את שעות השינה, לספור צעדים, להציג הודעות נכנסות ועוד. בנוסף, האזינו למוסיקה שלכם עם האוזניות האלחוטיות הכלולות בחינם!!

אבל מה שבאמת הופך את ה- Omni Watch למיוחד כל-כך הן תכונותיו שיכולות לעזור לך לעקוב אחר בריאותך.


מהו אק”ג ולמה אני זקוק לו?

ברחבי העולם מתים מדי שנה מעל ל-18 מיליון איש כתוצאה ממחלות לב וכלי דם. גם אם אתה מנהל אורח חיים בריא, אתה נמצא בסיכון. רופאים משתמשים באלקטרוקרדיוגרמה (אק”ג) בכדי להעריך את קצב הלב ותפקודו. בדיקה זו עשויה לעיתים קרובות לזהות מחלות לב, התקפי לב, לב מורחב או קצב לב לא סדיר העלול לגרום לאי ספיקת לב.

אחד היתרונות העיקריים של שעון חכם זה הוא בכך שהוא מאפשר לך לנטר על הדופק שלך בכל עת ויתריע על חריגה כלשהי המופיעה בלבך. עדיין לא השתכנעת שהשעון הזה בשבילך? השעון החכם הזה יכול לעזור בכך שיתריע בפניך ללכת לקבל עזרה רפואית ויספק לך את אותן הדקות החשובות הללו לגשת לרופא.

“הפיצ’ר האק”ג הכריע את הכף וגרמה לי להחליט האם לרכוש מותג אחר או את הדגם הזה! ובתור רופא, אני יכול להבטיח שה- Omni Watch עונה על הציפיות ואף מעבר לכך. בנוסף, הוא סופר את הצעדים שלך בצורה מושלמת בדיוק כמו כל סוג של פעילות ספורטיבית שאתה עושה במהלך היום. הסוללה בעלת אורך חיים ארוך ואחד הדברים שאני מאוד אוהב, שמסיר את הקנאה במוצרים מתחרים – הוא העיצוב שלו. אחרי ארבעה חודשי שימוש אני שמח מאוד שרכשתי את המכשיר הזה.”


מה עוד יכול השעון החכם הזה לעשות עבורך?

הרבה יותר ממה שאתה חושב!

אם הופתעת מכל הפיצ’רים שמנינו עד כה, שים לב – יש עוד הרבה:

📞  התראות שיחה
💬  התראות הודעה
🙅 הדלק את המסך עם הרמת יד
🙋 הער את המסך עם הרמת יד
🚗 תזכורת תנועה
📷 צילום תמונות מרחוק
📱 ‘מציאת הצמיד בעזרת הטלפון החכם’
⚠️ תפעול התראה
😴 ניטור איכות שינה
🤸 מצב ‘מולטי ספורט’
🚶 מד צעדים
🕓 ממשק השעון
בונוס!
🎧 אוזניות כלולות! לזמן מוגבל זוג אוזניות אלחוטיות חכמות כלולות!

וזה עדיין לא הכל!

המכשיר הזה כולל את כל הפיצ’רים של שעון חכם איכותי, ובנוסף הפיצ’ר: “שלושה באחד” – המסייע לו לבדוק את קצב הלב, לחץ הדם ורמת החמצן בדם בזמן אמת.

זה כאילו יש לך מאמן ועוזר אישי על פרק כף היד, ובנוסף לכך תוכל לשמוע את המוסיקה שלך עם האוזניות האלחוטיות שתקבל בחינם עם הרכישה!

כל מי שניסה את השעון הזה, היה שבע רצון. ואתה? למה אתה מחכה בכדי להשיג אחד כזה?

תראה איך הוא עובד!

מה חושבים האנשים על Omni Watch?

קניתי את השעון הזה כדי לתת אותו במתנה ביום האב וכשפתחתי את המארז בכדי להגדיר את השעון לפני שנתתי לו, הופתעתי לטובה מאיכות החומרים והעיצוב שלו. למרות שהוא לא משתייך למותגים הידועים של השעונים החכמים, הוא אידיאלי ותכונותיו משתוות אל המותגים הגדולים. אני גם מתאמן בריצה, כך שהאוזניות שהגיעו עם ה- Omni Watch היו הפתעה גדולה.
רמון פ.

אני מרוצה מהרכישה הזו. אין מה לקנא בדגמים יקרים בהרבה. הוא ברשותי מזה מספר חודשים ואני משתמשת בו באימוני הספורט. אני מטעינה אותו בערך כל 6 ימים והסוללה מחזיקה זמן רב. רוב השימוש שלי בו הוא על מצבי ‘מולטי ספורט’, מד צעדים ומוניטור השינה.בהחלט שווה יותר ממחירו בשוק הנוכחי וקבלת האוזניות בחינם זה הדובדבן על הקצפת.
איזבל ש.

זו הייתה מתנה לאחד מילדיי. חיפשתי שעון חכם, אבל לא רציתי לבזבז הרבה כסף. הוא משתמש בשעון מזה שלושה שבועות ולא מסיר אותו. השעון קל מאוד לשימוש, מכיוון שכאשר אנו לוחצים, האפשרויות השונות מופיעות מאליהן. אפילו אני יכולתי להשתמש בשעון ואני בת 68!
מיגל ט.

צעד אחד לפני המתחרים

מה המחיר של שעון ה-Omni Watch ?

כמה היית מוכן לשלם על היכולת לשלוט בבריאותך בכל עת?

בשוק, מחירי השעונים החכמים נעים סביב 1600 שקלים, אז אתה בוודאי חושב שמחירו של Omni Watch נע סביב אותו מחיר, נכון? ובכן, זה ממש לא ככה! Omni Watch מתומחר ב- 240 שקלים! הפתענו אותך, נכון?!

בנוסף אם תזדרז, השעון נמכר כעת בהנחה של 50% לזמן מוגבל. כמו כן, תוכלו להשיג זוג אוזניות אלחוטיות ללא עלות נוספת!

איך יכול להיות שהוא כל כך זול?

המותגים הגדולים, מוציאים כיום מיליוני שקלים על פרסום, חנויות פיזיות וכוח אדם, וכל אלו משפיעים על רמות המחיר שהמכשירים נמכרים לנו Omni Watch הנמכר רק דרך האינטרנט ואינו מקבל פרסום בטלוויזיה, יכול להרשות לעצמו מחיר ללא תחרות. הם גם מאמינים שמשתמשי שעונים חכמים הם לקוחות פוטנציאליים לאוזניות אלחוטיות, ולכן הם נותנים בחינם זוג אוזניות בכל קנייה.

כמו כן במבצע ההשקה, ישנה כעת הנחה של 50% לזמן מוגבל. נצל הצעה זו מכיוון שבקרוב הוא יחזור למחירו המקורי!

למה אתה מחכה בכדי ליהנות מהשעון החכם הטוב ביותר בשוק?

אל תחכה וקנה את השעון כדי להינות מכל היתרונות שיש ל- Omni Watch להציע לך. הודות לתכונותיו, תוכל לקבל שליטה על הדופק שלך בו בזמן שאתה נהנה מארגון טוב יותר של זמנך.

מחיר מבצע מדהים עבור מכשיר ברמה גבוהה זו, במיוחד בתוספת האוזניות בחינם.

Omni Watch הוא הבחירה הטובה ביותר

היכן אוכל לרכוש אותו בישראל?

באמצעות האתר הרשמי שלו בישראל תוכל להזמין את השעון ברשת האינטרנט והם ישלחו את המוצר לכתובתך.

מחיר מבצע מדהים עבור מכשיר ברמה גבוהה זו, במיוחד בתוספת האוזניות בחינם.

קנה אותו עכשיו ב- 50% הנחה ועם אוזניות כלולות בחינם!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.