איך סוף-סוף הקלתי על הכאבים בכפות הרגליים שלי תוך 40 שניות בלבד …

| | יוסף סרלין

 

 

לאחרונה מצאתי את הפתרון לתופעת הנוירופתיה של כף הרגל שאני סובל ממנה, ואורח החיים שלי הפך הרבה יותר פעיל.

 כפות הרגליים הכואבות והנפוחות שלי כבר לא מרחיקות אותי מהפעילויות החביבות עליי, ומכיוון שאני יותר פעיל לאחרונה, אפילו הורדתי גם כמה קילוגרמים! גיליתי את הפתרון כמעט במקרה תוך כדי מחקר שעשיתי, ועכשיו אני משתף אותו עם כל מי שיקשיב.


מחקרים מראים כי לבישה של גרבי לחץ עשויה להפחית כאב על ידי המרצת זרימת הדם, וכן יכולה להקל על דלקות.
– קליניקת קליבלנד

כמי שנאבק בכאבים משתקים של נוירופתיה בכף הרגל, מעולם לא חשבתי שיהיה לי פתרון כל כך פשוט לכפות הרגליים הדואבות שלי. הייתי מתעורר עם הכאב הדוקרני כבר בצעדים הראשונים שלי מהמיטה. הכאב היה נרגע מעט בזמן הליכה, אבל תמיד חזר אחרי ישיבה או עמידה ממושכות.

בנוסף, הוצאתי המון כסף  בניסיונות להתמודד עם הכאבים: ניסיתי הכל- עיסויים,, דיקור סיני ואפילו משככי כאבים חזקים, אך שום דבר לא באמת פתר את הבעיה.

אבל אז הגורל נכנס לתמונה…

קיבלתי משימה לסקור מוצר בריאות חדש שרק יצא לשוק. הוא נקרא NeuroTech Socks – סוג חדש של גרבי לחץ, שנטען שהן עוזרות לכל סוג של כאב ברגל באופן מיידי.

 

לקח לי בערך 10 שניות להשיג אותם … וכ-30 שניות להרגיש שיפור בכאב

לא הייתי צריך יותר מזה כדי להזמין מיד עוד כמה זוגות במחיר צנוע של 130₪, הרבה פחות יקר ממה שציפיתי.

במסגרת המחקר שלי התחלתי ללבוש את גרבי “NeuroTech Socks” מדי יום. הירידה בכאבים בעקב היתה מדהימה. כאב הדקירה החד בעקב נעלם. תחושת הנפיחות והפעימות המציקות בקרסוליים נעלמו,  ואיתם גם הכאב  בשרירי השוקיים.

והנה מה שבאמת הפתיע אותי – כפות הרגליים שלי הרגישו טוב יותר גם כשלא לבשתי את גרבי הלחץ. הסיבה לכך היא חלק מ”הטכנולוגיה הסודית” המשולבת בכל זוג גרביים.

סוד “אזור הלחץ” …

ניתן לחוש עד כמה הגרביים דוחסות אזורים מסוימים בכף הרגל. על ידי מיקום אסטרטגי של 5 אזורי דחיסה שונים סביב כף הרגל, ניתן לשפר באופן משמעותי את זרימת הדם.

באמצעות הפעלת הלחץ, מחזור הדם מוגבר והוא מוביל חומרים מזינים נחוצים ודם מחומצן לרגליים ולכפות הרגליים.

 

שימוש בגרבי לחץ באופן קבוע הינה דרך מצוינת לשמור על בריאות כף הרגל באופן שוטף. גם כאשר כפות הרגליים נמצאות במנוחה, הגרביים הללו  ממריצות את מחזור הדם ומסייעות בהעלמת כאב, נפיחות ועייפות. אפקט הדחיסה פועל כך שהוא מעסה את שרירי הרגליים בצורה עדינה, ומטפל בהם לאורך כל היום.

הגרביים האלו מעולות לא רק לטיפול בנוירופתיה:

 🧊 רגליים קרות וכואבות …
🦶 קרסוליים ושרירי שוק נפוחים …
😵 כאב פועם, קהות ועקצוץ …
🌋 פצעים, שלפוחיות וכיבים …
🕷️ ורידי עכביש …
🩸 קרישי דם.

כל אלו הם סימנים של זרימת דם לקויה ברגליים ובכפות הרגליים, מה שאומר שגרבי הלחץ  Neuro Tech Socks  יעילים לטיפול כמעט בכל סוגי כאבי הרגליים!

הראשונה שקיבלה ממני זוג גרביים לניסיון הייתה דודתי פני. כחולת סוכרת, היא נאבקה בכאבים נוירופתיים עזים בכפות הרגליים מאז שאני זוכר אותה.

בהתחלה לא האמנתי שזוג “גרבי קסם” יוכלו לעזור עם נוירופתיה  בכף הרגל. אבל טעיתי בגדול! תוך דקות ספורות  מרגע שלבשתי אותם, יכולתי לחוש בהבדל. עכשיו אני לובשת אותם מדי יום. ”

בשלב הבא שלחתי זוג לאחי  העובד בבנייה.

“תודה על המתנה אחי.. אני לובש את הגרביים האלה בעבודה ואף אחד בעבודה לא שם לב חוץ ממני– כי אני סובל הרבה פחות מכאבים אחרי משמרת של 12 שעות. ”

… ואם אתם חושבים שכל גרבי הלחץ אינם נוחים ומכוערים – חישבו שוב! גרבי NeuroTech Socks  עוצבו מתוך מחשבה גם על המראה הנאה, תוך מתן יתרונות רפואיים מצוינים!

לסיכום, דעתי על גרבי NeuroTech Socks

באופן אישי, גרבי NeuroTech Socks הצילו את חיי.

מה שהתחיל כעוד מטלת עבודה הפך להחלטה הכי טובה שלי השנה.

מאז שניסיתי אותם אני מרגיש הרבה יותר טוב בעבודה מהבית. ישיבה ממושכת ליד שולחן העבודה הרחיקה את מחזור הדם מרגליי. כשהייתי קם, כאב הדקירה החד הזה היה חוזר. אך כל עוד אני משתמש ב- NeuroTech Socks מדי יום, אני נטול כאבים.

אני כבר לא מסתובב בבית ומנסה להפחית מעמסה על העקבים. סוף סוף אני מתנהל  כרגיל.

אבל אל תאמין לי בנושא. נסה בעצמך.

גרבי NeuroTech Socks מוצעים למכירה של 50% הנחה בתקופה זו, מה שאומר שתקבלו אותם במחיר זול  ממה שאני שילמתי…  תוכלו גם לרכוש עוד כמה זוגות כמתנות לאנשים שאתם אוהבים.

 

השתמשו בקישור למטה כדי להזמין לעצמכם את הגרביים

 


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.