הגן על עצמך מפני יתושים וזבובים מעצבנים – מבלי להשתמש בחומרים כימיים מזיקים …

| | ג’ייסון אוליבר

 
סיכום: מדי שנה יש אלפי התפרצויות שונות של מחלות המועברות על ידי יתושים, ומוצצי הדם הקטנים האלה הם בדרך כלל רק מטרד עצום. המצאה חדשה לחלוטין זו משתמשת באור UV כדי למשוך חרקים ומשתמשת בוואקום המשולב שלה כדי לשאוב אותם אליה ברגע שהם קרובים מספיק. מומלץ מאוד לכל מי שרוצה לשמור על הבית והגינה נקיים מחרקים מעצבנים.

אני שונא יתושים! העקיצות. הזמזום. גרודים. נפיחות.

הם הורסים לי את הקיץ כל שנה …

כשאני חושב על פעילויות קיץ מהנות כמו קמפינג, ארוחות משפחתיות על המרפסת, מנגל עם חברים, אני מקבל חרדה וגירוד רק מהמחשבה על היתושים האלה. אני כמו מגנט לחרקים האלה. בכל קיץ הייתי מתמלא בעשרות עקיצות אדומות ונפוחות. וזה עוד בלי להזכיר את הגירוד!

ניסיתי הכל. תרסיסי DEET, קרמים, הנרות האלו נגד היתושים…

שום דבר לא היה יעיל ב 100%.

הנרות והתרסיסים המיוחדים דוחי החרקים מריחים נורא. חלקם אפילו מכילים כימיקלים רעילים. הם כל כך לא בריאים שחלקם נאסרו במדינות רבות. יתושים מתפתחים גם הם והופכים עמידים לרעלים ולדוחים. החלק הכי גרוע? התרסיסים אפילו לא עבדו כשנכדתי השתמשה בהם! אני כל כך מצטער על הסבל שהילדה המסכנה עברה.

חשבתי שלעולם לא אוכל להיפטר מלילות הקיץ חסרי השינה והגירודים הכואבים. אנחנו שונאים אותם! אבל אז שלחו לי את המכשיר נגד היתושים החדש הזה לבדוק ולהעביר עליו ביקורת.

עד עכשיו השתמשנו בתרסיסים, נרות וקרמים כדי להרחיק אותם. אבל אף אחד מהפתרונות ‘נגד יתושים’ האלה לא מגן יותר מ-19 דקות!

פתרונות המכילים DEET‘ – חומר כימי מסוכן ומזיק שיכול להזיק לנו וגם לסביבה – פועלים בצורה הטובה ביותר, אך עדיין רק למשך 45 דקות …

עכשיו יש דרך גאונית וחדשה להעיף יתושים שמזיקים לך – בלי להשתמש בכימיקלים בכלל…

עכשיו יש דרך גאונית וחדשה להעיף יתושים שמזיקים לך – בלי להשתמש בכימיקלים בכלל…

על מה אנחנו מדברים?

קוראים לזה Killer Fly Pro. עוצב על ידי שני מהנדסים גרמנים שנמאס להם להעקץ בזמן הקמפינג. הם גילו כי המכשירים המסורתיים נגד מזיקים השתמשו כולם בכימיקלים מזיקים או כלל לא פעלו!

אז הם עיצבו את המכשיר הגאוני הזה:

הוא מושלם לניקוי הבית מכל מזיקים מעופפים ומסוכנים!

מסוגנן, קל לשליטה ויכול לנקות את הבית מזבובים מלוכלכים ויתושים מסוכנים!

אנשים משתמשים בו כדי לחיות ללא יתושים – התוצאות מדהימות …

איך זה עובד?

העיצוב של Killer Fly Pro הוא גם חדשני וגם יעיל מאוד.

במקום לנסות להרחיק את היתושים, הוא ממש מושך אותם ואז תופס והורג אותם!

הוא מושך את הזבובים והיתושים שלידו בשימוש בתרמוטקסיס פוטוטקסיס  UVבטוח ולא מזיק המפיץ אור – תרגום: המזיקים המעופפים אינם יכולים לעמוד בפניו!

ליד אור ה- UV-PT נמצא מאוורר הפוך חזק, אך יעיל, השואב את החרקים דרך דלת מלכודת חד כיוונית.

לאחר שנלכדו בסל הייבוש הם מיובשים למוות על ידי המאוורר תוך 2 דקות. (הם מתים ללא לחות).

 ללא יתושים = ללא עקיצות!

הופתענו מכמה קל להפעיל אותו;

חבר לחשמל – והוא מוכן לפעולה!

אין צורך בסוללות או בכימיקלים כלשהם. שקט כמעט לחלוטין בעת הפעולה.

תכונות עיקריות, עובדות ויתרונות של Killer Fly Pro:

✅ בטוח לחיות מחמד וילדים – המכשיר פועל במתח נמוך, מה שהופך אותו לבטוח לשימוש. הוא לא מלחיץ כלבים או חתולים.
✅ נייד מאוד – המכשיר קטן מספיק כדי שתוכל לשאת אותו בזמן קמפינג או במזוודותיך כשאתה טס. אם אתה רוצה להשתמש בו בזמן קמפינג, סוללה ניידת עם יציאת
✅ ללא כימיקלים – הוא אינו משתמש בכימיקלים כמו DEET. משמעות הדבר היא פחות חשיפה לרעילים, ללא תחושה שומנית וללא ריחות. מושלם לאנשים הרגישים לאלרגיה בעור או לנשים בהריון.
✅ קל לניקוי – הניקיון מהיר וקל.
✅ הורג גם חרקים מעצבנים אחרים – זבובים יכולים להיות ממש מעצבנים בתוך הבית. Killer Fly Pro ילכוד אותם במהירות כך שהם לא יוכלו להפריע לך יותר.

האם Killer Fly Pro באמת עובד בחיים האמתיים?

נתנו לחלק מהצוותים שלנו לנסות אותו בבתיהם. התוצאות מדברות בעד עצמן:

“יש לנו הרבה זבובים ויתושים בחודשים החמים. זה אומר שאתה לא יכול לשבת בחוץ בערבים בלי להאכל בחיים והאוכל שלך מלא בזבובים מלוכלכים.
נהגנו להשתמש בנרות סיטרונלה. הם אכן עבדו קצת, הבעיה היא שהנרות האלה נגמרו אחרי 15 דקות והילדים שונאים את הריח החזק שלהם.
עכשיו אנחנו מפעילים את Killer Fly Pro בקרבת מקום כשאנחנו אוכלים בחוץ בערב. התוצאות מדהימות – בלי זבובים, בלי יתושים שמפריעים לנו. סוף סוף אנחנו יכולים ליהנות שוב לאכול בחוץ!

מסקנה: האם Killer Fly Pro באמת שווה את זה?

בקצרה, כן! הוא באמת מושך ולוכד זבובים ויתושים. הצוות שלנו בדק ואהב אותו. המאפיינים הבולטים של הסוקרים שלנו היו:

יתרונות:


  • מאוד שקט
   אינו מצריך טעינה או החלפה של חלקים
   קל לשימוש
   נראה מסוגנן ומודרני
   קל משקל ונייד (צריך רק מקור טעינה מסוג USB)
   • ללא כימיקלים מסוכנים או ריחות מסריחים
  משתמש באנרגיה נמוכה

חסרונות:

 • ייתכן שיאזל מהמלאי בקרוב.
איך אפשר להשיג Killer Fly Pro?

עכשיו שאתה מודע למכשיר החדש והמדהים הזה נגד מזיקים, ואם הוא עדיין במלאי, כך תוכל להשיג את המכשיר הזה:

 1. אנו ממליצים להזמין Killer Fly Pro מקורי בזול מאתר הספק בלחיצה כאן.
 2. זה כזה פשוט!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.