ארגז כלים שלם במכשיר אחד בגודל מפתח? בלתי אפשר! נכון?

| | יוסף סרלין

סיכום: פרויקט קיקסטארטר גרמני השיק את אחד הגדג’טים המדוברים ביותר של 2021, והוא אפילו מספק את כל מה שהם הבטיחו. אנשים ברחבי היבשת כבר זורקים את האולרים השוויצריים השמנים שלהם לטובת המכשיר הקטנטן אך עשוי מפלדה וגאונות גרמנית טהורות.

נמאס לכם מלמצוא את עצמכם בלי הכלי האחד הקריטי הזה שאתם ממש צריכים? אתם כל הזמן מאבדים את המברג פיליפס שלכם? אתם חושבים שהאולרים והלדרמנים בעולם הזה גדולים ושמנים מדי וכל הזמן גורמים לזה שעוצרים אתכם לבדיקות בביטחון? אז יש לכם מזל היום כי הגדג’ט הטוב ביותר של 2021 סוף סוף כאן להציל את היום.

דמיינו את זה. קיבלתם את החבילה שלכם. היא הגיעה באיחור. חיכיתם לה הרבה יותר מדי זמן. אתם ממש מבסוטים. אתם רוצים לפתוח אותה, אבל… הסלוטייפ הזה ממש עבה וחזק. אתם בודקים בכיסים בחוסר אונים. אתם מנסים את המפתחות שלכם אבל הם לא חדים מספיק. אתם תצטרכו לחכות עד שתגיעו הביתה לקחת סכין מהמטבח אה… אוף.

עכשיו דמיינו שאתם על האופניים שלכם ומשהו השתחרר, או שאתם צריכים לפתוח את האזיקונים האלה או אולי נגמר לכם נייר הגלגול לטבק. לרשימה של הבעיות היומיומיות הקטנות האלה שאתם נתקלים בהן מדי יום וממררות לכם את החיים אין סוף.

אם רק היה איזה כלי קסם קטן, לא יותר גדול ממפתח הבית שלכם, שיכול לבצע איזה 24 פעולות שונות בנוסף לכל מה שהזכרנו כבר. אבל זה לא יכול להיות. לא יכול להיות שדבר כזה קיים. זה פנטזיה מוחלטת. אז תאמת…

פנטזיה הופכת למציאות

קוראים לו Key Tool Max, והוא באמת גאוני. הגרמנים אוהבים יעילות יותר מכל דבר בעולם ומפתח הכלים הקטן הזה הוא ההתגלמות של האהבה הזאת.

מלא בלפחות 24 שימושים שונים שהיוצרים הצליחו לספור, הוא למעשה שיא הייעול של ערכות כלים. מינימום גודל ומקסימום שימושים, ובטלכס יותר שימושים פר סנטימטר ממה שיש לפלאפון.

חלק מהתומכים הראשונים במוצר כבר טוענים ש Key Tool Max עושה לכלים מה שמחשוב קוונטים עושה למחשבים, פי 100 יותר קטן עושה פי 100 יותר עבודה.

עם כל כך הרבה רעש סביבו, היינו חייבים לנסות אותו בעצמנו…

מה הופך אותו למיוחד?

קבל את שלך עכשיו!

דמיינו ארגז כלים שלם נדחס לתוך לגודל של המפתח לבית שלכם. זאת ההרגשה כשמשתמשים ב Key Tool Max.

עשוי מפלדת 420 האיכותית ביותר  שמוודה שהוא יהיה עמיד וישמור את הלהב שלו חדה לכל מה שאי פעם תצטרכו לחתוך. תהליך הייצור שלו משתמש בשיטת Metal Injection Molding ועובר טיפולי חום עד H900, שזה הרבה מילים גדולות שמשמעותן שהוא יכול לעמוד בכל מה שמוח בן התמותה שלכם יכול לחשוב עליו.

הוא עשה הכול במשרד שלנו, מלעזור בחיתוך כבלים, הברגת ברגים ואפילו היה חלק מהותי מהפסקת העישון. הצלחנו לספור לפחות 16 כלים שונים שהוא מחליף בזמן הבדיקות שלנו, יש לנו משמעותית פחות דמיון מליוצרים שלו.

הגרמנים לא עושים שום דבר חצי דרך ומילאו את הבחור הקטן הזה בכמה פונקציות ושימושים שהם יכלו לדחוס לתוכו. 

✅ קטנטנן אבל עדיין גדול מספיק כדי לשמש כמפתח ברגים או מברג בלי בעיה.

✅ עשוי מפלדת 420 מטופלת חום עמידה בטירוף.

✅ קל מספיק כדי לשים על צרור המפתחות שלכם ולשכוח שהוא שם עד שתתקלו באיזה בעיית עולם ראשון כמו דרישה לסכין לפתוח את הקופסא של האייפון החדש שלכם.

קל לראות למה כולם מצהירים שהבחור הקטן הזה הוא הגדג’ט מספר 1 של 2021. כל עובדי המשרד שלנו כבר השיגו אחד, חוץ מאחד ששילם הרבה יותר מדי כסף בשביל הלדרמן שלו ומסרב להקשיב להיגיון בגלל ההשקעה.

ועכשיו שהזכרנו את זה, שכחנו את החלק הכי טוב! מימון ההמונים של ה Key Tool Max היה כל כך מוצלח שכחלק מחגיגת ההשקה החברה החליטה לחלק אותו ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם

ה Key Tool Max באמת כלי קסום שלא יכולנו לחלום אפילו שיהיה קיים מחוץ לסרטי מדע בדיוני, אבל הוא אמיתי ואנחנו צופים שהוא יצטרף ליותר ויותר צרורות מפתחות ברחבי העולם בעתיד הקרוב, אז תשיגו אותו כל עוד הוא במבצע!

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את Key Tool Max:

“אחי חיכיתי לזה מאז שהכריזו על הגיוס תורמים לזה. אני פשוט שולף אותו מול החברים בפארק, מתקן להם אתו את האופניים או הסקייט ואז מעשן דרכו כמו איזה בוס. מת על זה.”

“ניסיתם אי פעם ללבוש סקיני ג’ינס עם אולר? לא? לא מומלץ. המפתח הקטן הזה הוא פשוט פלא, עכשיו אפשר להיראות טוב ולתקן מחשבים בלי כל הזמן לאבד את הכלים. פשוט כיף.”

“זה באמת אחד מהחברים הכי טובים שאי פעם יצרו למכונאים. עושה כמעט כל מה שאי פעם תצטרכו בהתראה קצרה ואפשר פשוט לשים אותו עם המפתחות שיהיה מוכן בכל רגע. כל פעם שחושבים שהגרמנים לא יכולים לייעל דברים יותר ממה שכבר קיים הם מוצאים דרך להוכיח אחרת.”

מסקנה: כדי לכם להשיג Key Tool Max?

דילגתם לחלק הזה נכון? כן. כן כדי לכם. דמיינו מישהו שהוציא מאות או אלפים על ערמת כלים רק כדי לגלות שהבחור הקטן הזה יכול להחליף את כולם. אל תהיו המישהו הזה. זה במבצע מטורף ועושה כל מה שתצטרכו ויותר. אנחנו מתים עליו. ממליצים בחום. תשיגו אותו לפני שהמבצע נגמר.

יתרונות:

  • 🪛 קל משקל ונייד רב-שימושי
  • 🛡️ עמיד מאוד
  • ✔️ עמיד בפני שריטות וחלודה מברג אוניברסלי

חסרונות

  • ❌ עלול להיגמר המלאי בקרוב מאוד

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאפשר לפתור כל כך הרבה בעיות עם כלי קטנטן אחד, בטח כבר מגרד לכם להשיג אחד לעצמכם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

אנחנו ממליצים להזמין Key Tool Max מקורי מהאתר הרשמי כאן.
שימו אותו על המפתחות שלכם, סובבו אותו באוויר ותגידו שלום לכל הבעיות היומיומיות המעצבנות שאנשים רגילים צריכים לסבול מהן.

קנה את Key Tool Max שלך עכשיו עם 50% הנחה!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.