אני נמצא בשלב הכי טוב בחיי, ומה איתך?”

| | יוסף סרלין

גם אתה כנראה הצבת לעצמך את אותה המטרה כבר פעמים רבות: לחיות חיים בריאים יותר. אבל האם השגת את המטרה הזו? אתה אמנם יודע כמה חשוב להתאמן כדי להימנע ממחלות בעתיד, להרגיש טוב או לשפר את המראה החיצוני, אבל את המטרות האלו עדיין לא השגת ..

זה יכול להיות מאד מתסכל.  אבל יש פתרון קל ואפקטיבי שעזר לאלפי גברים בכל העולם לשפר את בריאותם: זהו השעון החכם של דבלין.

אם חשבת שכל השעונים החכמים אותו דבר, מסתבר שזה לא כך. השעון המהפכני הזה הצליח להפוך לשעון הכי נמכר בעולם.   לא מפתיע, בהתחשב בביצועים המדהימים שלו.

  איך הוא עזר לכל-כך הרבה גברים לשמור על בריאותם?

השג את סגנון החיים שתמיד רצית

השעון החכם של דבלין יעניק לך המוטיבציה הדרושה  על מנת להפוך למי שחלמת להיות.

היכולות המדהימות של השעון כוללות ספירה של צריכת קלוריות, ספירת צעדים ותזכורת במצבים של חוסר תנועה ממושכת… כן! השעון יודיע לך מתי הגיע הזמן לקום מהכיסא ולשרוך את הנעליים.

קבל את שלך עכשיו!

בכל יום תשיג את המטרות שהצבת לעצמך,  ותציב מטרות חדשות. היום הלכת 10,000 צעדים, אבל מה אם מחר תלך 20,000? ואם אתה לא מעוניין בהליכה, תוכל לטפס על ההר הכי גבוה, לשחות בבריכה או פשוט להנות מרכיבה על אופני כושר משום שלשעון החכם של דבלין יש  מספר מצבי ספורט מקצועי, והוא סופר מרחקים שעברת בהליכה, שחייה ורכיבה.

השעון העדכני הזה גם עוקב אחר פעילות הלב שלך. החיישן הירוק של השעון יאפשר לך לבדוק את מצבך הבריאותי בכל רגע נתון, ולהתריע על בעיות בלב, במידה והן קיימות.  זוהי תכונה חשובה של השעון, במיוחד עבור אנשים מעל גיל 40, כי בגילאים האלו בעיות מסוג זה לעיתים קרובות צצות ללא התראה

החוויה של טום

טום הוא גבר בן 49  שתמיד רצה לקיים אורח חיים בריא, אך לא מצא את המוטיבציה או את הזמן להתאמן אחרי יום ארוך בעבודה ובניהול משק הבית. במשך 3 שנים הוא ניסה להפחית במשקלו ללא  הצלחה, והוא החל לאבד תקווה וחשב שלעולם לא יצליח להגשים את המטרה, עד שגילה את השעון החכם של דבלין.

כעת, אחרי שימוש של חמישה חודשים בשעון, הוא אומר:

“אם מישהו היה אומר לי לפני כמה חודשים שאני אוריד במשקל, לא הייתי מאמין לו. יש לי יותר אנרגיה תודות לסגנון חיים פעיל יותר, ואפילו כאב הגב שלי נרגע.  לא הייתי מצליח לעשות זאת  בלי השעון הזה, ואני בשלב הכי טוב בחיי!”

טום בן 49-

זוהי אמנם החוויה האישית של טום, אבל זה יכול לקרות גם לך. למה בעצם אתה מחכה כדי להתחיל?”   

יתרון נוסף שהפך את השעון החכם של דבלין למוצר כל כך פופולרי הוא הנוחות המופלאה שלו. הוא יהפוך את חייך לפשוטים יותר.

נסה לדמיין את הפונקציונליות של הטלפון הנייד שלך בשורש כף ידך.  עם השעון החכם הזה לא תצטרך להוציא את הטלפון מהכיס, פשוט תרים את היד!

כך,  תמיד תהיה מחובר, לא משנה אם אתה נוהג או מחזיק את שקית הקניות. טכנולוגיית הבלו טות’ תפטור אותך משימוש בידיים. לא תפספס אף שיחה חשובה מכיוון שאתה יכול לענות לשיחות גם במקלחת, משום שבניגוד לשעונים אחרים, השעון החכם של דבלין עמיד למים.

הקישור בין השעון לטלפון הנייד הוא פשוט ומהיר, וניתן לחבר את השעון לכל מערכת הפעלה בתוך שניות. האם זה שעון החכם הראשון שלך? אל דאגה, השעון החכם של דבלין עוצב כדי שכולם יוכלו להשתמש בו, גם אנשים שלא ממש מתמצאים בטכנולוגיה.

אילו יתרונות נוספים תמצא בשעון החכם של דבלין?

IP68 –  עמידות למים 💦
שליטה במצלמת הטלפון: תוכל לשלוט במצלמה של הטלפון שלך ולקבל תמונות טובות יותר. 📸
נגן מוזיקה: תוכל לנגן את המוזיקה מהטלפון, ולהנות מהשיר האהוב עליך במקלחת. 🎵
טעינה אלחוטית: שכח מכבלים מעצבנים, ותהנה מטעינה מהירה יותר. 🔌
זיהוי מחוות יד: השתקת השעון על ידי הפיכת שורש כף היד, והדלקת המסך על ידי הרמת היד. ✌️
חיי סוללה ארוכים: הסוללה בעלת אורך חיים  של חמישה ימים ללא צורך בטעינה. 🔋
עיצוב המסך בסגנון “עשה זאת בעצמך”: תוכל לעצב את המסך לטעמך ולבחור את תמונת חיית המחמד שלך או תמונות נוף, לבחירתך! ⌚
עיצוב גברי ואלגנטי: שעון אופנתי שעוצב במיוחד עבור גברים, עם רצועות שניתנות להחלפה. 🤩
איכות גבוהה ועמידות: השעון עשוי מחומרים עמידים וזכוכית מחוזקת, המגינה על השעון לאורך זמן.🛡️
מדדים מדויקים: טכנולוגיה מתקדמת עם חיישן ג’ מדויק לתיעוד תנועות 📱

השעון החכם של דבלין סוחף את השוק בזכות יתרונותיו המדהימים. המלאי אזל כבר 3 פעמים בחודש האחרון. כעת הוא שוב זמין ב-50% אחוז הנחה, אבל לא לאורך זמן.

בצע את הרכישה שלך לפני שיהיה מאוחר מידי!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.