מכשיר ניקיון שיניים חדש נותן לאנשים שיניים נקיות לבנות יפיפיות, ולא תאמינו מה המחיר!

| | יוסף סרלין

סיכום: בירת היגיינת השיניים של אירופה הוציאה מכשיר מהפכני חדש שמאסה, מנקה ומלבין את השיניים שלכם, והכל בפחות מדקה ביום. הרבה אנשים כבר זורקים את מברשות השיניים הישנות שלהם לפח בשביל המוצר הזה שבהחלט נראה שהולך לשנות את תחום ניקיון השיניים לנצח. עכשיו אתן יכולות להשיג את ה uSmile Proשלכן ב50%

יש לכם חניכיים רגישות? אתם פשוט שונאים חוט דנטלי? אתם פשוט עצלנים מדי בבוקר ומעדיפים לישון את האקסטרה 5 דקות? אתם מפחדים פחת מוות מרופאי שיניים? אז אתם ממש תרצו לבדוק את המכשיר החדש.

צחצוח שיניים לא באמת השתנה מאז המצאת המברשת החשמלית, אבל אנשים משום מה עדיין סובלים מחורים, שיניים צהובות ומבזבזים הון על טיולים לרופא השיניים. המדע באמת עדיין לא הצליח למצוא דרך קלה ואפקטיבית יותר לצחצח את השיניים שלנו.

מסתבר שכן. עם מכשיר חדש שליטרלית מצחצח את כל השיניים בו זמנית וחוסך לכם זמן, כסף והרבה מאמץ והופך את מלאכת השמירה על שיניים נקיות לקלה ואפילו מהנה!

לנקות את כל השיניים שלי בו זמנית?

קוראים לו uSmile Pro, המצאה חדשה מבית סטרטאפ הממוקם במדינה האירופית הקטנטנה ליכטנשטיין, שבמקרה היא גם בירת העולם לייצור ציוד דנטלי ברמה הגבוהה ביותר.

זה באמת היה רעיון פשוט. איך הופכים ניקיון שיניים למהיר ונטול כאבים ככל שאפשר, ככה שגם העצלנים ביותר שבינינו יעשו את זה?

הפתרון היה ה uSmile Pro, פיה הרוטטת בקצב של 5000 רעידות לדקה, ומאפשרת ניקיון אפקטיבי ועמוק בלי שיערות מברשת גסות או חוט מעיק שמכאיבים לחניכיים שלכם, וכל זה בתוספת אור כחול מיוחד שמלבין את השיניים ומסיר כתמי ניקוטין וקפה כדי להשלים את מלאכת ההברקה.

והכי טוב? לוקח פחות מדקה לנקות את כל השיניים בו זמנית!

שימו קצת משחת שיניים לכל אורך הuSmile Pro

קבל את שלך עכשיו!

הכניסו לפה ולחצו על כפתור ההפעלה. זה כל כך פשוט. בפחות מדקה השיניים שלכם יהיו נקיות ומבריקות

אז ההתלהבות מוצדקת?

אם להיות לגמרי כנים, כששמענו איך המכשיר עובד, חששנו שכל הוויברציות האלה במקרה הטוב יהיו לא נעימות ובמקרה הרע יעיפו לנו את כל השיניים מהמקום, אז הטלנו מטבע מי ינסה אותו, וכשאני אומר הטלנו מטבע אני מתכוון בחרנו אחד מחברי הצוות הצעירים להיות שפן הניסיונות.

להפתעתנו, לשפן הניסיונות שלנו לא רק לא היה לא נעים, אלא אפילו נהנה מזה והשאיר את המכשיר בפה לדקה שלמה במקום לשלושים השניות הנדרשות. נתנו לו לקחת את המכשיר הביתה תוך הבנה ברורה שהוא צריך להשתמש בו בדיוק לפי ההוראות כדי שהבדיקה תהייה מדויקת.

דרשנו ממנו גם להשתמש בפיצ’ר האור הכחול להלבנה (שדורש השארה של המכשיר בפה לחמש דקות) בגלל שהוא אחד מצורכי הקפה היותר פנאטיים במשרד.  

אחרי חודשיים, התוצאות שראינו מיום ליום היו פשוט מדהימות, אז הושבנו אותו לפרט מה בדיוק הקטע של uSmile Pro:

✅ טכנולוגית 5000 וויברציות בדקה מהפכנית לניקוי השיניים עם מצבי פעולה שונים לניקוי עמוק או לשיניים רגישות.

✅ פיה נוחה שמתאימה לכל פה.

✅ מאוד קל לתפעול, פשוט מכניסים לפה, לוחצים על כפתור ומחכים 30 שניות.

✅ ניקוי עמוק עוזר למנוע מחלות כמו עששת ועוד.

✅ הלבנת שיניים מתקדמת בעזרת אור מיוחד.

✅ חיי סוללה ארוכים, טעינה אחת מספיקה לעד חודש שלם.

✅ חוסך כל כך הרבה זמן! 30 שניות בלבד לנקות את כל השיניים!

הקטע הוא שכדי לנקות את השיניים כמו שצריך מומלץ לצחצח כל צד של כל שן למשך 30 שניות(!). בהתחשב בזה שיש לכל אחד מאתנו 32 שיניים, קל מאוד לראות למה כמעט אף אחד לא מצחצח את השיניים כמו שבאמת צריך כדי לשמור אותן נקיות, ופה בדיוק נכנס uSmile Pro. הוא מצחצח את כל הצדדים של השן ואת כול השיניים ביחד, וכך משאיר אתכם עם שיניים נקיות לחלוטין תוך פחות מדקה. באמת, איך המציאו את זה רק עכשיו?!

לסיום יש את עניין המחיר. ציוד דנטלי איכותי לא יכול להיות זול, נכון? אז מסתבר שהמחיר המקורי של ה uSmile Pro הוא בסך הכול158 $ . שבהתחשב בזה שלא צריך לזרוק אותו כל שלושה חודשים כמו מברשות רגילות, וכמות הכסף שהוא חוסך על טיולים עתידיים לרופא השיניים, המחיר הרגיל הזה מדהים. אבל אם זה לא מספיק החברה יצאה במבצע השקה של המכשיר, 50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם! (רק 79 $)

בשלב הזה באמת אין פה כבר דיון יותר, ההתלהבות מוצדקת לחלוטין. הדהימו את העולם עם השיניים הלבנות החדשות שלכם ותמשיכו לישון את חמש הדקות הנוספות האלה בבוקר! תשיגו לכם uSmile Pro לפני שהמבצע 

אבל אל תקשיבו רק לנו, תראו מה היה ללקוחות להגיד:

“הייתי חייב להוציא הרבה כסף ולסבול הרבה מאוד כאב לא מזמן בגלל שהזנחתי את השיניים שלי כבר המון זמן. פשוט לא יכולתי לפתח את ההרגל הזה של לצחצח שיניים פעמיים ביום ופחדתי שאצטרך לחזור שוב לרופא השיניים במוקדם או במאוחר, ואז מצאתי את המכשיר המדהים הזה ועכשיו אני יכול לשמור על השיניים שלי נקיות וזה כל כך קל!”

“אומייגוד אני מתה על זה! אני נלחמת שנים בכתמים של קפה על השיניים ועכשיו אני סוף סוף יכולה לחייך בבטחון שוב! וזה לוקח כל כך קצת זמן! לא צריך רופא שיניים לא כלום! סופר מומלץ זה פשוט מדהים!”

איך משיגים אותו:

אז עכשיו שראיתם את האור הכחול מלבין השיניים, אתם בטח מתים לדעת איך משיגים אותו, אז הנה הצעדים הפשוטים:

הזמינו את uSmile Pro המקורי מאתר הספק הרשמי כאן.

מרחו משחת שיניים, הכניסו לפה ותנו לו לעשות את הקסם שלו.

הדהימו את החברים והמשפחה.

קנה עכשיו את טלאי הרגל של Zen Detox עם 50% הנחה!


זוהי פרסומת ולא מאמר חדשות, בלוג או עדכון הגנת הצרכן.
זה אינו מוצר רפואי
אתר זה אינו מיועד לספק ייעוץ רפואי או להחליף ייעוץ וטיפול רפואי מרופאך האישי. למבקרים מומלץ להתייעץ עם רופאים או עם מומחה רפואי מוסמך אחר בנוגע לטיפול במצבים רפואיים. המחבר לא יישא באחריות או יהיה אחראי לכל אי הבנה או שימוש לרעה במידע המופיע באתר זה או לכל אובדן, נזק או פגיעה שנגרמו, או לכאורה שנגרמו, במישרין או בעקיפין עקב כל טיפול, פעולה או יישום של כל מזון או מקור מזון שנדון באתר זה. משרד הבריאות הישראלי לא ביצע הערכה להצהרות באתר זה. המידע אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. אנו מקווים כי האתר שלנו יהיה מועיל בשבילך. כל סימני מסחר הכלולים כאן הם רכוש של בעליהם בהתאמה. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לעדכן את המידע בדף זה, אך כללים ותקנות משתנים לעיתים קרובות: לכן, איננו יכולים להיות אחראים לאי דיוקים. תודה שביקרת באתר.

חשוב לציין כי אתר זה והסיפורים המתוארים לעיל אמורים לשמש כדוגמה להמחשה למה שחלק מהאנשים השיגו עם מוצרים אלה / אלו. אתר זה, וכל דף באתר, מבוסס באופן חלקי על סיפור אמתי, אך שונה במספר דרכים, כולל, אך לא מוגבל לסיפור, לתמונות ולהערות. לפיכך, אין לקחת דף זה וכל דף באתר זה באופן מילולי או כסיפור אי-בדיוני. אין לפרש את הדף הזה ואת התוצאות המוזכרות בדף זה, למרות שניתן יהיה להשיג אותן עבור חלקכם, אין לפרש את התוצאות למה שאתה עשוי להשיג באותה שגרה. אני מבין שאתר זה הינו רק המחשה של מה שיכול להיות מושג בשימוש של מוצרים אלו/אלה, וכי אין להתייחס אל הסיפור המוצא מעלה באופן מילולי.